Czarna jednorazowa maska na ucho z 4-warstwowym węglem aktywowanym

Czarna jednorazowa maska na ucho z 4-warstwowym węglem aktywowanym

Czarna jednorazowa pętla na maskę z aktywowanym węglem 4ply może skutecznie blokować pył zawieszony w powietrzu i absorbować różne gazy odpadowe z przemysłu, takie jak benzen, formaldehyd, amoniak itp., Aby zmniejszyć szkodliwe uszkodzenie gazów układu oddechowego człowieka.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Jednorazowa maska na twarz składa się z dwóch zewnętrznych warstw włókniny, warstwy bardzo cienkiej bibuły filtracyjnej oraz warstwy wysokowydajnej tkaniny z węgla aktywnego między włókninami, z aluminiową ramą na nos i elastyczna taśma. Warstwa węgla aktywnego i warstwa rozdmuchiwana ze stopu zapewnia właściwość generowania elektryczności statycznej, a zatem może wiązać małe cząstki. Czarna jednorazowa pętla na maskę z aktywowanym węglem 4ply może skutecznie blokować pył zawieszony w powietrzu i absorbować różne gazy odpadowe z przemysłu, takie jak benzen, formaldehyd, amoniak itp., Może pomóc w zmniejszeniu szkodliwych uszkodzeń gazów układu oddechowego człowieka . Ta maska na twarz jest odpowiednia do ochrony pracy pracowników w lekko zanieczyszczonych środowiskach, takich jak fabryki produkcji precyzyjnej, elektronika, półprzewodniki, fabryki malarstwa, fabryki przetwórstwa spożywczego i instytuty badawcze.


Charakterystyka

Ta czarna jednorazowa maska na ucho z aktywowanym węglem 4ply jest wykonana z miękkiej włókniny PP i tkaniny z węgla aktywowanego. Konstrukcja ramy nosowej z paskiem aluminiowym może być wygodnie dopasowana do różnych typów twarzy, a zaczep na ucho jest mocny i niełatwy do upadku. Jest pyłoszczelny i może być stosowany do dezodoryzacji, filtrowania bakterii i blokowania pyłu. Jest szczególnie odpowiedni na okazje zawierające gazy organiczne, kwaśne substancje lotne, pestycydy, SO2, Cl2 i inne drażniące gazy. Efekty antywirusowe i dezodoryzujące są niezwykłe.


Specyfikacja

materiał

2-warstwowa tkanina SBPP + 1-warstwowy węgiel aktywny + 1-warstwowa tkanina filtracyjna

Liczba warstw

4 warstwy

rodzaj

zaczep na ucho

rozmiar

17,5 x 9,5 cm

kolor

czarny

uszczelka

50 sztuk / pudełko, 2000 sztuk / karton

certyfikat

CE, ISO, EN14683

W kolorze

fabryka, chirurgia, elektronika, żywność, apteka, salon kosmetycznyNasze atuty

1. Profesjonalne zespoły sprzedaży i techniczne zapewnią ci silne wsparcie.

2. Najwyższa jakość i rozsądna cena.

3. Oferujemy różne specyfikacje produktów, aby spełnić Twoje różne potrzeby.

4. Usługa OEM jest dostępna.

5. MOQ jest bardzo niski.

6. Terminowa, szybka i dokładna dostawa to nasza zasada.


Instrukcje:

za. Noś czarną stronę skierowaną na zewnątrz, aby toksyczny gaz był najpierw adsorbowany przez tkaninę z węgla aktywnego.

b. Po założeniu maski naciśnij klips na nos maski, aby zwiększyć przyczepność górnej krawędzi maski.

do. Pociągnij dolną krawędź maski do dolnej szczęki, aby zwiększyć zakres ochronny maski.


Hot Tags: czarna jednorazowa maska na ucho z węglem aktywnym 4ply, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka

Zapytanie

You Might Also Like