Polietylenowe jednorazowe rękawy ochronne dla usług gastronomicznych

Polietylenowe jednorazowe rękawy ochronne dla usług gastronomicznych

Opis produktu 1. Materiał PE, jednorazowego użytku, wykonany przez polietylen o niskiej gęstości (LDPE); lub włóknina polipropylenowa spunbond; lub tkanina PP pokryta PE; lub tkanina laminowana z mikroporowatej folii. 2. Waga regularna: 35 g, 40 g, 45 g; rozmiar: 46x20 cm 3. Kolor: biały, niebieski, zielony, żółty, czerwony. 4. To ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktu


1. Materiał PE, jednorazowego użytku, wykonany przez polietylen o niskiej gęstości (LDPE); lub włóknina polipropylenowa spunbond; lub tkanina PP pokryta PE; lub tkanina laminowana z mikroporowatej folii.


2. Waga regularna: 35 g, 40 g, 45 g; rozmiar: 46x20 cm


3. Kolor: biały, niebieski, zielony, żółty, czerwony.


4. Jest szeroko stosowany w usługach spożywczych i przetwórczych związanych z żywnością, pracach domowych, fabrykach, pracach ogrodowych lub innych miejscach


5. Może oprzeć się przenikaniu płynów do użytkownika. W zależności od środowiska, osłona rękawa chroni odzież lub sprzęt.


6. Noszenie, wodoszczelność, elastyczna końcówka na obu końcach zapewnia bezpieczne dopasowanie do ramienia


7. Opieka i jakość zgodnie z normami ISO.


8. Rozmiar: 40x20 cm; 46x22 cm, opakowanie: 100 sztuk w torebce foliowej, 20 × 100 na skrzynkę.


funkcje

Utrzymuj rękę w czystości, dobra wytrzymałość na rozciąganie, nie działa drażniąco na skórę, bez zapachu; Lekkie, miękkie; nieprzepuszczalne i wodoodporne; sanitarne i jakościowe zgodne z normą EN 93/42 / CE.


Specyfikacje

Dostępne w różnych wagach, rozmiarach i opakowaniach zgodnie z wymaganiami; próbki i specyfikacje klienta są zawsze mile widziane.


Hot Tags: jednorazowe rękawy ochronne z polietylenu do serwisowania broni, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka

Zapytanie

You Might Also Like