Jaka jest różnica między ubraniem a odzieżą ochronną?

- Jul 04, 2018-

Często mówi się o noszeniu odzieży ochronnej, odzieży segregacyjnej, wrażeniu odzieży ochronnej w użyciu CDC, odzieży izolacyjnej używanej w szpitalu, odzieży ochronnej ma zapobiegać zakażeniu personelu medycznego (jest izolowany), odzież separacyjna służy nie tylko zapobieganiu personel medyczny zarażony lub zakażony i zapobiegający zakażeniu pacjenta (izolacja dwukierunkowa).


Aby nosić oznaczenie kombinezonu kwarantanny:


1, kontakt z rozprzestrzenianiem się pacjentów z chorobą zakaźną, takich jak pacjenci z chorobą, pacjenci oporni na wiele leków i tak dalej.


2, dla pacjentów z izolacją ochronną, takich jak pacjenci z dużymi powierzchniami, kości z pacjentami po przeszczepach, leczenie, pielęgniarstwo.


3, może otrzymać krew pacjenta, płyny ustrojowe, wydzielinę, materiał rozładowujący rozpyla plusk.


Należy nosić wskazania dotyczące odzieży ochronnej: kontakt z przenoszonymi drogą powietrzną i kroplami pacjentami z chorobami zakaźnymi może dotyczyć krwi, płynów ustrojowych, wydzielin, mgły rozpryskowej.


Ogólnie rzecz biorąc, segregowane ubrania są używane dla pacjentów, którzy są ściśle segregowani, narażeni na izolację i izolację ochronną.


Izolacja odzieży ochronnej używanej przez personel medyczny w celu uniknięcia zanieczyszczenia krwią, płynami ustrojowymi i innymi substancjami zakaźnymi lub w celu ochrony pacjentów przed zakażeniem. Odzież ochronna - jednorazowy sprzęt ochronny noszony przez kliniczny personel medyczny w kontakcie z pacjentem z chorobą zakaźną w klasie A lub w leczeniu choroby zakaźnej.