Antystatyczny standard produkcji kombinezonu

- Jul 04, 2018-

Kombinezony antystatyczne mają zastosowanie do elektroniki, przyrządów optycznych, farmaceutyków, inżynierii mikrobiologicznej, przyrządów precyzyjnych i innych gałęzi przemysłu, w których nie ma pyłu i antystatyczności specjalnych kombinezonów, tkanina jest na ogół tkaniną przewodzącą tkaniny z włókien jedwabiu. Antystatyczne kombinezony mają zastosowanie do: przemysłu naftowego, górnictwa i hutnictwa, przemysłu chemicznego, elektroniki, branż specjalnych, takich jak: energia atomowa, lotnictwo, broń i tak dalej.


Inne branże, takie jak: żywność, fajerwerki, medycyna i tak dalej. Elektrostatyczny kombinezon ochronny z przewodzącego włókna w tkaninach z włókien chemicznych opiera się na wycieku ładunku i neutralizacji dwóch rodzajów mechanizmów.


Po uziemieniu, elektrostatyczny materiał jest neutralizowany przez wyładowanie koronowe przewodzącego włókna i może być odprowadzany przez przewodzące włókno do ziemi, podczas gdy nieuziemiony przez słabe wyładowanie koronowe przewodzącego włókna.


Antystatyczne ubrania antystatyczne w charakterystyce ultraczystych tkanin Antystatyczne tkaniny stosowane w antystatycznych kombinezonach są często określane jako "jedwab przewodzący". W rzeczywistości argument ten nie jest ścisły, jedwab przewodzący według jego własnych właściwości technicznych można podzielić na antystatyczny (ESD), a także pomieszczenie czyste (pomieszczenie do sprzątania), mający zastosowanie tylko do jedwabiu przewodzącego pomieszczenia czyste. mówi się, że są to antystatyczne ultra czyste tkaniny.


Co to jest tkanina antystatyczna? Tkaninę można nazwać tkaniną antystatyczną po obróbce antystatycznej.