Kontrola mgły może pomóc nie tylko niebu, ale także wysiłkom ludzi

- Jul 04, 2018-

Pod mgłą ludzie stopniowo erozji przez zamglenie.

W minionej zimie smog ponownie postawił przed ludźmi problem zanieczyszczenia środowiska. Zamglenie nie tylko wpływa na codzienną podróż ludzi, ale także na zdrowie krzywdy nie można lekceważyć. Układ oddechowy jest najbardziej "dotknięty"! Haze Day nie tylko zwiększył częstotliwość występowania ostrego zapalenia błony śluzowej nosa i ostrego zapalenia oskrzeli, astmy, przewlekłego zapalenia oskrzeli i innych pacjentów z przewlekłą chorobą układu oddechowego, a także "mgiełkę". Jeśli długoterminowe w tym środowisku będzie nawet wywoływać raka płuc! Nie tylko to, ale jeszcze bardziej niepokojące, jak tylko wejdziesz do Szpitala Dziecięcego, możesz zobaczyć wiele dzieci cierpiących na przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa, astmę i zapalenie oskrzeli.


Zamglenie nie tylko wpływa na teraźniejszość Chin, ale także chroniczną truciznę, która zagraża przyszłym pokoleniom i przyszłości Chin!
Haze wpływa na wszystkie aspekty naszego życia, ale na szczęście ludzie się obudzili, chociaż trudno jest rozwiązać problem mgiełki w krótkim czasie, ale jako zwykły i mały robimy trochę zmian, w rzeczywistości możemy poprawić sytuację, Tsu robi coś takiego.


1. Duża powierzchnia niebieskiej krawędzi płetwy powietrznej: Silna "niebieska strona płetwy" zapewniająca pewność. Bez względu na kształt twarzy, możesz ją mocno dopasować.


2. Szkielet PP Materiał 3D: dowolnie składany na pół, nosić, podpierać przestrzeń oddechową wewnątrz kaptura, pozwolić ci swobodnie oddychać.


3. Zawór wydechowy intymny: konstrukcja umożliwia łatwe wydychanie, wchłania beztroski.


4. Ochrona poziomu n95: Łatwa w utrzymaniu PM2,5, dzięki czemu możesz trzymać głowę w mgnieniu oka. Na rynek tylko japońska produkcja profesjonalnych masek dd11v ma na celu wzmocnienie naszej firmy w celu profesjonalnej ochrony przed mgłą i pogorzeliskiem. W nadziei, że w dzień mgły może być również dobrze chronić siebie i ich rodziny umysł początkujących, zespół naszej firmy uważnie przestudiował, po ciągłych wysiłkach, w końcu opracował ten rodzaj nadwrażliwej, czysto ręcznej maski z nadwagą. Więc włóż do naszej firmy maski produkcji i produkcji.

Mam nadzieję, że zwrócę większą uwagę ludzi na mgłę i zamglenie, ale także na tysiące ludzi, którzy nie będą już dłużej szkodzić mgle. Nie zapominaj o początkującym umyśle, strona musi zawsze umysł początkujący łatwy, zawsze trudny do utrzymania. A nasza firma będzie nadal działać, aby przywrócić swobodne oddychanie jako misję, aby chronić zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich.