Rodzaj pokrowca na obuwie

- Jul 04, 2018-

Obicie buta Dzięki drobnemu ziarnkowi z antypoślizgowej podeszwy kompozycji, niezawodna jakość, może być wielokrotnie noszona, może być prana w pralce. Klasyczny fiołek Górny, elegancki, wykonany z czystej bawełnianej tkaniny. może zapewnić różnorodność stylu zestawu buty, jeśli istnieją specjalne wymagania mogą być również profesjonalnie wykonane na zamówienie. Może dodać górny haft, słowo drukarskie, logo wyspecjalizowanego oznakowania. Pokrowce na buty mogą być myte, wielokrotnego noszenia.


Zwłaszcza na podłodze nie spowoduje otarć, noszenie tych płóciennych butów, w rzeczywistości jest w wolnym dla ciebie mopie.

Antypoślizgowy pokrowiec na buty Antypoślizgowy pokrowiec na buty to nowy produkt. Wykorzystuje całą naturalną gumę, aby dodać nowe materiały zużywające się i antypoślizgowe, w połączeniu z gumowymi butami przeciwdeszczowymi i wtórną konstrukcją osłony z tworzywa sztucznego. Ten rodzaj rękawa jest lżejszy i wygodniejszy niż buty z gumy przeciwdeszczowej. W deszczu i śniegu, ten but prezerwatywy na zewnątrz butów, nie zmieniaj butów, możesz osiągnąć wodoodporność, błoto, chronić cel butów. Nie jest zdeformowany, nie odpada, nie ślizga się poza butem. niż jednorazowa plastikowa osłona na obuwie wytrzymała, nadająca się do recyklingu, biodegradowalna, może być ponownie użyta, zamiast jednorazowej osłony buta na wpływ środowiska wewnętrznego i zewnętrznego można nosić.


Jednocześnie jest łatwy do przenoszenia, łatwy do czyszczenia, łatwy do czyszczenia. Wielu pracowników nosi buty ze skóry wysokiej jakości, jakość obuwia będzie miała wpływ na deszcz, a czasami będzie to odkształcenie odśluzowujące; Trudno też turystom napotkać deszcz podczas podróży.


Ten produkt ma szerokie perspektywy rynkowe.

Piękna moda, łatwa w noszeniu, nie tylko rozwiązuje tradycyjną niezdarność, trudny do uniesienia problemu, a nadrabia jednorazowy rękaw obuwniczy nie jest odporna na zużycie, trwałe wady, to ludzie w deszczowy dzień lub w atrakcjach turystycznych tu Yu deszcz, gdy najbardziej efektywne są obuwie. Dla ciebie i twojej rodziny, wolni od deszczu i zarazków, proszę pospiesz się i kup buty gumowe!


Antystatyczna tuleja do butów Materiał na materiał na paski 5 mm lub siatkowy materiał antystatyczny, kolory tkaniny: biały, niebieski, cyjan tybetański, różowy itp., Podeszwy butów, aby dodać zielony antystatyczny materiał PVC, można być noszone, i może osiągnąć antypoślizgowe, antystatyczne i inne funkcje, nosić izolowane wełniane grube skarpetki i izolowane wkładki, osłona buta może być dodana linia przewodząca, Kiedy nosić przewodzącą linię do wełny grube skarpetki i ciała ludzkiego bliski kontakt aby uzyskać lepszy efekt antystatyczny, można go ponownie wykorzystać po czyszczeniu. Bardziej ekonomiczne i praktyczne niż jednorazowe ochraniacze na buty. Ten produkt może być dostosowany do środowiska wolnego od pyłu o wielkości 10-10000, w warunkach wysokiego, czystego i wolnego od kurzu środowiska.